Bu sayfa Türkçe olarak mevcuttur.

Siteyi görüntülemek için tercih ettiğiniz dili seçin

EOS ticareti

PrimeXBT’nin ödüllü işlem platformuyla EOS pazarında işlem yapın. Güçlü işlem araçlarından ve basit kullanıcı arayüzünden yararlanın

EOS ticareti yapın

EOS, havale ücretlerini ortadan kaldırmayı ve saniyede milyonlarca işlem gerekleştirmeyi hedefleyen akıllı sözleşme platformu ve blockchain protokolü EOS.IO'yu işleten en önemli kripto varlıklardan biridir.

PrimeXBT'de yatırımcıların kripto para birimi portföyünü çeşitlendirecek bir alternatif olarak Bitcoin ve ABD Doları ile alınıp satılabilir. EOS yatırımcıları için platformda gelişmiş işlem araçları ve stratejileri de mevcuttur.

PrimeXBT, kripto para piyasasında EOS alıp satmak için için gerekli tüm araçları yatırımcılara sunan, son teknoloji, çevrimiçi bir işlem platformudur. PrimeXBT, kripto varlıkların, ulusal paraların ve diğer bazı varlıkların bitcoin ile alım satımının yapılabildiği CEX.io adlı üçüncü taraf hizmetine de sahiptir.

Ayrıca, EOS alım satım işlemlerine başlamak için ihtiyaç duyduğunuz bitcoini satın alarak yatırım hesabınıza aktarmak için kredi kartı veya banka kartı kullanabilirsiniz. Alternatif olarak, kullanıcılar sahip oldukları Bitcoin'lerini PrimeXBT cüzdanına da aktarabilirler.

Neden EOS'u PrimeXBT ile alıp satmalısınız

 • Başlaması kolayHızlı ve kolay kayıt ve düşük minimum para yatırma limitiyle dakikalar içinde işlem yapmaya başlayın
 • Düşük işlem ücretleriÜcretlerden tasarruf edin! Mevcut varlıklarla işlem yaparken PrimeXBT’nin düşük komisyon oranlarından ve düşük spreadlerinden yararlanın
 • Güvenli ticaretKişisel verilerinizin ve paranızın her zaman güvende olmasını sağlayan PrimeXBT’nin güvenlik özelliklerinin keyfini çıkarın.
 • Sınıfının en iyisi takas platformuPrimeXBT’nin ödüllü yazılımı, yatırımcılara profesyonel işlem araçları sunar. Kripto paralara, hisse senedi endekslerine, emtialara ve dövize tek bir hesaptan erişin!
Birkaç dakika içinde işlem yapmaya başlayın!

EOS marjin ticareti nasıl çalışır?

Marjin ticareti, tacirlerin daha az sermaye koyarak, daha fazla kar elde etme amacıyla pozisyonlarını büyütmek için platformdan borç para almalarıdır.

Başka bir deyişle, yatırımcılar hesaplarında bulunan sermayeden çok daha büyük EOS pozisyonları açabilirler. Bu elbette çok daha yüksek getiri sağlayabilir, ancak aynı şekilde, işlemin başarılı olmaması durumunda daha yüksek kayıplara da yol açabilir.

Kaldıraçlı EOS ticaretinin faydaları

 • Katlanmış kârlarMarjin ticareti yatırılan tutarlardan daha büyük miktarlarla işlem yapabilmek olarak bilinir. Marjin ticareti potansiyel kârı artırmanın en etkili yollarından biridir
 • ÇeşitlendirmeMarjin ticareti, yatırımcının hesabında başka pozisyonlar açmak için kullanılabilecek sermaye kalması anlamına gelir. Çeşitlendirme piyasa riskini azaltmaya yarar.
 • Piyasa düşüşlerinden kazanma.Marjin ticareti, yatırımcılara hem yükselen hem de düşen piyasadan kâr elde etmek için uzun ve kısa pozisyonlar açma imkanı sunar.

EOS kaldıraçlı işlem örneği

Örneğin, yatırımcı 10x kaldıraçla 100 EOS'luk bir kısa pozisyonu açarsa ve EOS'un fiyatı % 3 düşerse, yatırımcı 30 EOS kâr elde edecektir. Kaldıraç olmadan benzer bir spot işlem sadece 3 EOS kâr ile sonuçlanacaktır.

Yasal Uyarı: Marjin işlem doğası gereği açtığınız pozisyonun tersi yönünde hareket olması halinde ortaya çıkacak riske sahiptir. Asla % 100 kaldıraç kullanmamalı ve kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazlası ile işlem yapmamalısınız.

Geleneksel alım satımda normal takas
Geleneksel alım satımda normal takas
PrimeXBT'yle kaldıraçlı takas
PrimeXBT'yle kaldıraçlı takas

EOS ticaretine nasıl başlanır

 • 1
  Hesabını oluştur
  <b>Hesap Oluşturun</b>Bir dakikadan daha az bir sürede PrimeXBT'de hesap açın. Başlamak için geçerli bir e-posta yazınız.
 • 2
  Hesabınıza para yatırın
  Kişisel yatırım hesabınıza kolayca para yatırın. Para yatırma işleminden herhangi bir ücret almıyoruz.
 • 3
  Ticarete başlayın
  İşlem platformuna ve hesabınıza ilk parayı yatırdıktan hemen sonra endeksler ile işlem yapmaya başlayabilirsiniz.
Hemen hesap açın
Hesap açmak ücretsizdir, ve para yatırma veya işlem yapma zorunluluğu yoktur.
warning icon Risk Uyarısı: Sermayeniz risk altında. Kaldıraçlı ürünler herkes için uygun olmayabilir. Lütfen bizim Risk Açıklaması